Arama
Instagram Abonelik Özelliği - Instagram İçerik Abonelikleri - Instagram İçerik Aboneliği Özellikleri

Zaman geçtikçe sosyal medyada yeniliklerin arkası kesilmiyor. En güncel haberlerden biri de instagramdan geldi. Bu yazımızda da sizlerle instagramın yeni getirmiş olduğu Instagram abonelik özelliği hakkında gerekli bilgileri bahsedeceğim.

Instagram Images | Free Vectors, Stock Photos & PSD

Instagram ekibi, yakın zamanda getireceği özellikle içerik üreticilerini daha fazla desteklemeyi ve sosyal medyada var olan dijital pazarlamayı desteklemeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda yeni gelen habere göre, ” içerik üretici abonelikleri ” özelliğini kullanıcılara sunacak. Peki nedir bu içerik abonelikleri özelliği ?

İlginizi çekebilir: Sosyal Medya Nedir ?

Instagram İçerik Abonelikleri

Instagram abonelik özelliği adından da anlaşıldığı üzere içerik abonelik özelliği kapsamında kullanıcıların sevdiği, beğendiği ya da desteklemek istedikleri içerik üreticilerini, fenomenleri , ınfluencer olarak çalışan kişileri özel olarak abone olabilecekleri yeni bir sistem.

İnstagram Yeni Özellik

instagram yeni özellik sayesinde yeni bir gelir kaynağı da oluşturmakta. Böylelikle dijital pazarlama anlamında sosyal medyaya yeni bir ivme kazandıracak. instagram da yeni özellik diğer yandan hem kullanıcılara farklı ve yeni bir özellik kazandırırken içerik üreticilerinin de kazançlarını iki katına katlayabilecekleri bir sistem oluşturacak.

Instagram İçerik Aboneliği Özellikleri

Instagramın kullanıcıları ve içerik üreticileri için sunduğu Instagram abonelik özelliği, sosyal medyada farklı bir gelir kapısı ve yeni bir dijital pazarlama etkisi yaratacağını yukarıda bahsettik. Peki bu yeniliğin özellikleri neler diye bakacak olursak;

İnstagram Hesap Silme ve Kapatma Linki 2021 - Kalıcı, Geçici İnstagram  Silme Nasıl Yapılır? - Haberler Milliyet
  • Kullanıcılar istedikleri kişiye abone olduktan sonra özel bir rozete sahip olacak.
  • Üye, özel canlı yayınlara erim sağlayabilecek.
  • Instagram kullanıcıları üye olarak özel hikayelere erişim sağlayabilecek
  • Ayrıca kullanıcılar, üye olup içerik aboneliği özelliğini aktifleştirdikten sonra izledikleri özel hikayelerde ekran görüntüsü alamayacaktır. ( not olarak belirtelim. )

İnstagram Abonelik Özelliği Ne kadar ?

Instagramın getirmiş olduğu içerik abonelikler özelliği, kullanıcılara ayrıcalıklar sunarak uygulama içinde satın alma eyminide gerçekleştirmeye imkan sağlıyor. Eğer ki instagram kullanıcıları sevdikleri kişileri desteklemek ve yardım etmek istiyorlarsa bu özelliği kullanabiliyor. Ücret olarak belirlenen miktar ise, 10.99 tl tutarındadır.

İnstagram Aboneliği

Instagram abonelik özelliği ilk başta Amerika’da test edilmektedir. Yakın zamanda Türki ve diğer bütün ülkelerde de kullanıma sunulacaktır. Hizmete girdiği taktirde tüm kullanıcılar ve içerik üreticilerinin beğenisine sunulacak.

5 2 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Satır içi Geri Bildirimler
View all comments
betül
betül
22 gün önce

ınstagramın abonelik özelliğini çok merak ediyorum 🙂 yine yer yerinden oynucak. Yazı da öncesinden iyi bilgilendirme yaptı teşekkürler admin. instagram içerik aboneli hakkında bilgilendirici bir yazı oldu.

trackback

[…] İlginizi çekebilir: Instagram Abonelik Özelliği […]

ANA SAYFA
2
0
konu hakkında düşüncelerinizi bize iletebilirsinizx
()
x